Незабаром поворот на садок і на город а в долині, за городом протікає річка з бродом а до річки рано - вранці ходять з лісу сіроманці вони бігають і виють в нашій річці ноги миють! Сонце світить, дощ ущух ой, як хочеться борщу!...

Незабаром поворот на садок і на город а в долині, за городом протікає річка з бродом а до річки рано - вранці ходять з лісу сіроманці вони бігають і виють в нашій річці ноги миють! Сонце світить, дощ ущух ой, як хочеться борщу! придумать продолжение помогите пожалуйста на украинском языке
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Але для борщу треба картоплю , буряк і морква , але леь йти в город .