Нәтиже сабақ помогите соединить 1.мен 1.ақылды болуың керек 2.сен 2 .жас ғалымдармыз 3.ол 3 .ізденуші 4.біз 4 .өте сезімталмын 5.сендер 5.газет оқыңдар 6.олар ...

Нәтиже сабақ помогите соединить 1.мен 1.ақылды болуың керек 2.сен 2 .жас ғалымдармыз 3.ол 3 .ізденуші 4.біз 4 .өте сезімталмын 5.сендер 5.газет оқыңдар 6.олар 6.оқушы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен өте сезімталмын сен ақылды болуың керек ол оқушы біз жас ғалымдармыз сендер газет оқыңдар олар ізденуші