Нужен диалог на татарском на тему билгелэу алмашыклары.12 реплек. помогите плиз, это срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-саумысыз,Сэлимэ апа -Саумы Мэдинэ,хэллэрегез ничек? -Экреннэп,менэ кунакка килдем сезгэ -Эйдэгез чэй эчэбез, сез карлыган варинжасын яратасыз мы? -Эйе,яратам -Безнен бакчада карлыган бик нык унды -Варинжагыз бик тэмле булган,рэхмэт чэйегезгэ -Исэн булыгыз,тагы да кунакка керегез