Нужен Діалог на тему《》Хобі моєї родини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привіт ПЕТРУСЬ ПРИВІТ КАТРУСЯ! СЬОГОДНІ МИ З РОДИНОЮ ХОДИЛИ НА ПІКНІК НАМ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ. НАШЕ РОДИННЕ ХОББІ ПРОВОДИТИ РАЗОМ ЧАС , ходити на пікніки, прогулянки, разом вишивати та займатися творчістю. а твоя рона петрусь, чим займається? - а ми разом займаємося спортом та допомагаємо тваринам!
Гость
Привіт!- Привіт!- Як справи?- Все добре. А в тебе як?- В мене теж - Ти зробила  домашне завдання по українській мові?- Ні, а що треба було зробити?- Треба було написати твір на тему: " Хоббі моєї родини" -  А що там можно написати?- Багато чого. Наприклад, чим займається мати в вільний від роботи час- Я зрозуміла. Дякую!- Не ма за що- Піду писати твір-  Гараз їди - Пока!- Пока!