Нужен диолог на казахском на тему аэропорт желательно строк на 8-11

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
салем  сен кайда баражатсын мен ауежайга ббаражатырмын  кайда кетеиндеватсын  мен ресейге кетейиндеватырмын ал сен кайда баражатсын  мен эжемди карсыалайндеп турмын  сен ушака сагат нешеде отырасын  мен ушака сагат 5 отырамын  ал сенин ажен неше сагата келеди менин ажем сагат 6 келеди жарайды  саган ушактар унайма иа маган ушактар унайдды жаксы  мен кетим саубол сау бол