Нужна помощь буду благодарна. Задание:Дайте відповідь на запитання і поміркуйте,

Нужна помощь буду благодарна. Задание:Дайте відповідь на запитання і поміркуйте,що стало основою формулювання цих запитань. Запитання .1.Що біжить без ніг?.2.Що летить без крил?.3.Що плаче без сліз?.4.Яким словом можна зігріти ?.5.Якого променю не побачиш?(На ети вопроси ответи я написала.Вот о мне нужно.Основа формування цих запитань (пояснення 3-4 речення)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Час 3 береза просто не хочу говорить в каторих я совневаюсь