НУЖНА ПОМОЩЬ,3 ВОПРОСИКА В PRESENT SIMPLE 25 БАЛЛОВ

Гость
He is a doctor . Is he a doctor? He is a doctor, isn't he ? He is a doctor or a dentist? What is he ?