Нужно 4 сложный вопроса(что бы нельзя было ответить просто yes or no) НА АНГЛИЙСКОМ про дом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) What is your house like? 2) Which color is the roof? 3) Oh what floor do you live? 4) How many windows there are in your house?
Гость
How many  floors in your house? How many chairs in your house? How many times you open fridge? How many rooms in your house?