Нужно из второго столбика подставить слова в первый столбик. Күні түні ... демалмайды. төрт маусым Әлемнің ... құраушысы бар. он екі ай Жылды ... бөлеміз. ай мен кү...

Нужно из второго столбика подставить слова в первый столбик. Күні түні ... демалмайды. төрт маусым Әлемнің ... құраушысы бар. он екі ай Жылды ... бөлеміз. ай мен күн Адамның ... болады. қасиетті Бір жылда ... бар. алты парыздың Төрт саны- ... жұп сан. төрт Сәлем беру- ... бірі. он екі мүшесі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ай мен күн 2.төрт 3.төрт маусымға 4.он екі 5.он екі ай 6.алты парыздың