Нужно небольшое сочинение про интернет на казахском языке. Заранее спасибо за помощь!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Интернет бұл өмірде пайдалы да зиянды нәрселердің бірі.Пайдасы:бұл интернет керегінді бірден тауып аласың.Интернетке қосымша нірселер бұлар принтер флешка диск тышқан(мишка)өзінің зарядкасы.
Ал зияны интертен көп отырып қаласың. Көзіңді құртасын.Интернетте кей кезде жаман заттарды көрсетіп кетеді.