Нужно одно четверостишие на казахском языке про Коктем(Весну) что бы был легким для того что бы выучить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көктем - ол қуаныштың ізгі лебі, Қызғалдақ қыздарға арнап үзіледі. Аспанда жақсылықтың атын жазып, Тырналар қатар-қатар тізіледі.
Гость
Жасыл көктем келеді Самал беттен өбеді. Көкте бұлттар көбейсе Мөлдір тамшы төгеді.