Нужно поставить разделительніе знаки и подчеркнуть слова автора!!!!!!Повертаемось из Наталочкою з прогулянки. Небо безхмарне , усе всипане зорями. ПитаюХочешь Наталочко я тоби дистану найкращу зирочкуВидповидь ии мене здивувала...

Нужно поставить разделительніе знаки и подчеркнуть слова автора!!!!!! Повертаемось из Наталочкою з прогулянки. Небо безхмарне , усе всипане зорями. Питаю Хочешь Наталочко я тоби дистану найкращу зирочку Видповидь ии мене здивувала Не хочу Чому Бо як ии зняти з неба, то вона не буде зиркою...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повертаемось из Наталочкою з прогулянки. Небо безхмарне , усе всипане зорями.  Питаю: -Хочеш ,Наталочко, я тобі дістану найкращу зірочку? Відповідь її мене здивувала: -Не хочу -Чому? -Бо як її зняти з неба, то вона не буде зіркою...