Нужно правильное произношение) Mary; Hi! Nice to see you! Why do you look so happy? Martin: Hi! Nice to see you, too. I am going on a cross-country trip tomorrow. Mary: Are you? Lovely! Is it a day trip? Martin: No, it's a week...

Нужно правильное произношение) Mary; Hi! Nice to see you! Why do you look so happy? Martin: Hi! Nice to see you, too. I am going on a cross-country trip tomorrow. Mary: Are you? Lovely! Is it a day trip? Martin: No, it's a weekend break. We are taking sleeping bags and tents witsh us. We are going to spend a night in the forest. Mary; That sounds fantastis! Have a good time! Пожалуйста помогите дам 15 баллов!!!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хай! Найс ту си ю. Вай ду ю лук соу хяппи? Хай! Найс ту мит ю ту . Ай эм гоинг он э крос кантри трип тумороу. Ар ю? Лавли! Ис ит э дэй трип? Ноу, ит ис викенд брейк Ви ар тейкингслипинг бегс енд тенс виз ас. ви ар гоинг ту спенд э найт ин зе форест. Зет саундс фантастик! хев и гуд тайм.