Нужно прочитать текст не умею читать I Provo this summer . in the summer I went to Anapa . where I was resting , walking and swimming in the sea . that's how I Provo this summe. чёто там начинается ай провел

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ай прово зыс саме ин зэ саме ай вэнт ту анапа вэа ай вос рестин вокинг энд свимминг ин зэ си зэтс