Нужно просклонять по лицам мен, сен ,сіз,ол и  біз,сендер,сіздер,олар слова шұғымданады и шұғылданды пожалуйста очень нужно зарание спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен шугылданамын сен шугылданасын сиз шугылданасыз ол шугылданады биз шугылданамыз сендер шугылданасындар олар шугылданады) мен шугылдандым сен шугылдандын сиз шугылдандыныз ол шугылданды