Нужно разобрать предложение: Переглядаючи свiжi газеты, я знаходжу цiкавий матерiал. Времени просто совсем нет. Спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переглядаючи- присудок, дієслово Свіжі- означення, прикметник Газети- додаток, іменик я - підмет, займеник знаходжу- присудок, дієслово матеріал- додаток, іменик цікавий- означення, прикметник