Нужно сделать так чтобы была в рифме The Happiest days of your whole life (So all the grown - ups say )But l would never go to schoolIf I could have my way My pencil point is broken My pen's run out of inkMy head's just filled ...

Нужно сделать так чтобы была в рифме The Happiest days of your whole life (So all the grown - ups say ) But l would never go to school If I could have my way My pencil point is broken My pen's run out of ink My head's just filled with sawdust And with sawdust you can't think (Нужно по-русски можно побыстрее благодарю:))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ваши самые лучшие дни; по мнению взрослых -одни; я в школу никогда б не пошел; если б своею дорогою шел; сломанный мой карандаш; чернила закончились в раз; голова вся в опилках моя; и мысль ушла от меня