Нужно составить список заголовков под которыми нужно описать школьные мечты

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. To make all lessons in 1 minute 2.  to pass all examinations for five 3. to become the successful person 4.  to leave school 5.  to talk at a lesson 6.  to buy an abrupt bicycle 7.  to become the most abrupt at school  8. to have it is a lot of money 9. To grow and become the businessman 10. to communicate with teachers as with friends