НУЖНО СОСТАВИТЬ ТЕКСТ ИЗ ДАННЫХ ПРЕДЛОЖЕНИЙ. ПО ТАТАРСКОМУ. КИЧЭ ГАЛИ ЖИМЛЕК ЯСАДЫ. ЖИМЛЕККЭ ИПИ САЛДЫ. УЛ КОШЛАРГА ЖИМЛЕК КУЙДЫ. АЛАР ГАЛИГЭ РЭХМЭТ ЭЙТТЕЛЭР. КОШЛАР ИПИНЕ АШАДЫЛАР. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
НУЖНО СОСТАВИТЬ ТЕКСТ ИЗ ДАННЫХ ПРЕДЛОЖЕНИЙ. ПО ТАТАРСКОМУ.
КИЧЭ ГАЛИ ЖИМЛЕК ЯСАДЫ. ЖИМЛЕККЭ ИПИ САЛДЫ. УЛ КОШЛАРГА ЖИМЛЕК КУЙДЫ. АЛАР ГАЛИГЭ РЭХМЭТ ЭЙТТЕЛЭР. КОШЛАР ИПИНЕ АШАДЫЛАР.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Гость
Кичэ Гали жимлек ясады. Ул кошларга жимлек куйды. Жимлеккэ ипи салды. Кошмар ипине ашадылар. Алар Галигэ рэхмэт эйттелэр.