Нужно составить вопросы и ответить на них. What time/your school/start you/often/eat/chocokate you/eat/chocolfte/now How many/languaes/you/speak What language/you/study/now Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In what time does your school start ? My school starts in the 8p.m. How often do you eat chocolate? I eat chocolate once a week. Are you eating chocolate now? No, I'm not. How many languages do you speak? I can speak in four languages. What language are you studying now ? I'm studying English now.