Нужно вставить пропущенные слова can? has got ? is Ann ____________ a red hen His pig ______________ fat and big It ____________grey , it ________ skip

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ann has got a red hen.His pig is fat and big.It is grey. It can skip
Гость
Ann has got red hen His pig is fat and big It is grey, it can skip У Ани есть красная курица Его свинья жирная и большая Он серый,он может искать