Нужно записать по украински 60+20=80 115+69=184 897+219=1116 2012+17916=19928 По Форме (ДО....ДОДАТИ.....дорівнює....)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До шістдесяти додати двадцять дорівнює вісімдесят . До ста п'ятнадцяти додати шістдесят дев'ять дорівнює сто вісімдесят чотири . До восьмиста дев'яносто сім додати двісті дев'ятнадцять дорівнює тисяча сто шістнадцять. До двох тисяч дванадцяти додати сімнадцять тисяч дев'ятсот шістнадцять дорівнює дев'ятнадцять тисяч дев'ятсот двадцять вісім.