О 8 годинi 30 хвилин туристи вирушили з наметового табору пiдкорювати вершину.Вони йшли 4 год. 40 хв.,i крiм того,зробили двi запинки на вiдпочинок,по 20 хв. кожна.О котрiй го

О 8 годинi 30 хвилин туристи вирушили з наметового табору пiдкорювати вершину.Вони йшли 4 год. 40 хв.,i крiм того,зробили двi запинки на вiдпочинок,по 20 хв. кожна.О котрiй го дину туристи опинилися на вершине гори?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4год.40 хв.+ 20 хв.* 2= 5 год. 20хв. 2) 8 год. 30 хв.+ 5год. 20 хв= 13 год. 50 хв.