О 8 годині ранку із села до міста вирушив велосипедист. Пробувши в місті 4.8 година він вирушив назад і о 15 годині повернувся в село. Знайдіть відстані між містом і селом, якщо в місто він їхав зі швидкість 12 км/год, а поверт...

О 8 годині ранку із села до міста вирушив велосипедист. Пробувши в місті 4.8 година він вирушив назад і о 15 годині повернувся в село. Знайдіть відстані між містом і селом, якщо в місто він їхав зі швидкість 12 км/год, а повертався зі швидкість 10 км\год
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
15-8 = 7 годин витрачено на все 7-4,8 = 2,2 години витрачено на всю дорогу х- шлях від села до міста х / 12-час витрачений з села до міста х / 10-час витрачений з міста до села х / 12 + х / 10 = 2,2 5х / 60 + 6х / 60 = 132/60 5х + 6х = 132 х = 132: 11 х = 12 км від села до міста