О чем рассказивает стих М.Стельмаха "Чайка" Хочеш — вір, а хоч — не вір: В чайки шапка набакир, Бо носила чайка сіно, Обросилась по коліна; Збило сіно шапку чайці, Натрусилось у сап'янці*,— Так зате дітки чаїні Не в болоті спл...

О чем рассказивает стих М.Стельмаха "Чайка" Хочеш — вір, а хоч — не вір: В чайки шапка набакир, Бо носила чайка сіно, Обросилась по коліна; Збило сіно шапку чайці, Натрусилось у сап'янці*,— Так зате дітки чаїні Не в болоті сплять, а в сіні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Про трудную жизнь чайки