"О непотрібний мотлох! Навіщо ти тепер? Ти не вартий навіть ,щоб підняти тебе з землі... Я не знаю ,що з тобою робити; так залишайся ж там ,де лежиш. і йди на морське дно...",- так Робінзон Крузо після корабельної аварії зверта...
"О непотрібний мотлох! Навіщо ти тепер? Ти не вартий навіть ,щоб підняти тебе з землі... Я не знаю ,що з тобою робити; так залишайся ж там ,де лежиш. і йди на морське дно...",- так Робінзон Крузо після корабельної аварії звертається до:
а) решток корабля
б) книг
в) набоїв для рушниці
г) розбитих окулярів
д) золота
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТАААА!СРОЧНО НАДО !!!ДАЮ 18 БАЛЛОВ!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)залишок корабля. это подходит больше всего
Гость
Д я читала эту сказку