Обчисліть кількість речовини (моль) заліза, порція якого містить 2,408* 10 в 22 степені атомів Феруму.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Ця  задача  ріозв"язується   за  формулою   з  використанням  сталої Авогадро:   γ  =  N / Na.  За  умовою  задачі  ми  знаємо, що N = 2,408 х10²²   N a -  стала  Авогадро  і  дорівнює  6,02 х 10²³. Отже  знаходим  кількість речовини  заліза:  γ =  2,408 х 10²² / 6,02 х 10²³ = 0,04  моль