Обчисліть масу кисню,що вступить у взаємодію з міддю масою 6.4 г,якщо утвориться Купрум(ІІ)Оксид масою 8 грам.Вычислите массу кислорода, вступит во взаимодействие с медью массой 6.4 г, если образуется медь (II) Оксид массой 8 г...

Обчисліть масу кисню,що вступить у взаємодію з міддю масою 6.4 г,якщо утвориться Купрум(ІІ)Оксид масою 8 грам. Вычислите массу кислорода, вступит во взаимодействие с медью массой 6.4 г, если образуется медь (II) Оксид массой 8 грамм.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: m(Cu) = 6.4 г m(CuO) = 8 г Знайти: m(O2) =? Розв'язування. Згідно закону збереження маси речовин знаходимо масу кисню: m(O2) = m(CuO) - m(Cu) = 8 г - 6,4 г = 1,6 г Відповідь: 1,6 г