Обчисліть об'єм водню (н.у) який виділиться при взаємодії магнію кількістю речовини 0,75 моль із надлишком етанової кислоти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  0,75 моль                                                              Х л     Mg    +   2CH3-COOH  ->     (CH3COO)2Mg  + H2 n=1 моль                                                               n=1 моль                                                                             Vm=22,4 л/моль                                                                             V = 22,4 л 0,75 моль Mg    -    Х л Н2 1 моль Mg        -   22,4 л Н2 V(H2) = 0,75 * 22,4 / 1 = 16,8 л