Обчисліть об'єм водню що виділяється в результаті взаємодії 0,24 моль алюмінію з хлоридною кислотою

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0,24 моль                                                   Х л 2Al         +       6HCl      ->    2 AlCl3     +     3H2 n = 2 моль                                                   n = 3 моль                                                                    Vm = 22,4 л/моль                                                                     V = 67,2 л 0,24 моль Al   -    Х л Н2 2 моль Al       -     67,2 л Н2 V(H2) = 0,24 * 67,2 / 2 = 8 л