Обчисліть об'єм водню(н.у.) який виділяється в результаті взаємодіїї достатньої кількості хлороводневої кислоти з алюмінієм масою 64,8 г Срочно))))
Обчисліть об'єм водню(н.у.) який виділяється в результаті взаємодіїї достатньої кількості хлороводневої кислоти з алюмінієм масою 64,8 г
Срочно))))
Ответ(ы) на вопрос:
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
n(Al)=64,8/27=2,4 моль
По уравнению реакции
n(H2)=3,6 моль
V(H2)=3,6*22,4=80,64 л
Не нашли ответ?
Похожие вопросы