Обчисліть роботу, яка здійснюється при проходженні через спіраль електроплитки 15 Кл електрики, якщо вона включена у мережу напругою 220 В.
Ответ(ы) на вопрос:
[latex]A[/latex] - работа тока [latex]I[/latex] - сила тока [latex]U[/latex] -напряжение [latex]q[/latex] - заряд [latex]A=IUt[/latex] [latex]I=\frac{q}{t}[/latex] [latex]A=Uq[/latex] A=220В*15Кл=3300Дж Ответ:3300Дж