Об`єднай їх у дві групи - зі знаком м`якшення й без нього й запиши в дві колонки. Степ, заєць, осінь, швець, насип, олівець,фестиваль, календар, молодець, друг, мідь, товариш, тінь, прапорець, радість.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
заєць                      степ осінь                       насип швець                     календар олівець                   друг фестиваль              товариш молодець                мідь тінь прапорець радість