Обернути задачу :для виготовлення 8 кг крохмалю використали 48 кг картоплі скільки кг крохмалю можна одержати з 30 кг картоплі ?ОБЕРНЕНУ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8кг-48кг х кг- 30кг х=5 кг крохмалю
Гость
48:8=6(кг)кароплі для 1 кг.  крохмалю 30:6=5(кг)крохмалю можна одержати з 30 кг картоплі       для виготовлення 8 кг крохмалю використали 48 кг картоплі .  скільки кілограмів  картоплі знадобиться для отримання 5 кг крохмалю? 48:8=6( кг) кароплі  для  1 кг крохмалю  6*5=30(кг) кілограмів  картоплі знадобиться для отримання 5 кг крохмалю