Обгорнути,берегти,загинати,писати,малювати,підклеіти. Складіть і запишіть текст-інструкцію "Бережіть книжку",використовуючи подані дієслова .Позначте суфікси.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз у наш час дуже популярний і актуальний у наш час Інтернет. Але це не значить що можна абияк ставитися до книжок. І для цього потрібно дотримуватися декільк правил, по перше книжки треба обгортати, що вони не порвалися і не затерлись, не можна загинати сторінки, писати, малювати на книжках. А як що ж вам довелося мати справу з порватою книжкою, то її треба підклеїти. Взагалі то книжки треба берегти!