Обгрунтуйте причини виникнення захворювань органів дихання та складіть правила запобігання їм.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Причини: 1. ІНфекції( віруси, бактерії, що можуть викливати запалення органів дихання при потраплянні в організм) 2. Шкідливі звички 3. Довге перебування людини у непровітрюваному приміщенні. 4. Дія алергенів на організм людини. Правила запобігання: 1. Відмовитися від шкідливих звичок. 2. Регулярно провітрювати приміщення, в яких живеш(працюєш) 3. Як можна більше знаходитися на свіжому повітрі 4. Вчасно робити вакцинацію (протигрипозну, протитуберкульозну і т.п.) 5. Не спілкуватися з хворими під час епідемій 6. Не ухилятися від диспансерного обстеження. 7. Дотримуватися правил гігієни у приміщеннях.