Очень прошу помогите, пожалуйста!!!!!!) Цитата: Советское общество складывалось по законам,о которых ни Маркс,ни Энгельс,ни Ленин никогда не думали. 1.Раскройте смысл цитаты. 2.Разделяете ли Вы точку зрения автора?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Автор мав, на увазі, те, що СРСР в дійсності зовсім не відповідало тим засадам на яких, нібито була побудована. СРСР - провідна соціалістична, комуністична держава, була такою лише на папері і в уявленнях багатьох людей,яким промили мізки, насправді всей цей комунізм і соціалізм - був лише декорацією, яка приховувала дійсний лад і устрій СРСР: диктатуру, тоталітаризм, культ вождів. 2. Я цілком погоджуюсь з думкою автора. Сподіваюсь допомогла)