Очень срочно даю много баллов хоть не полностью но кое что там тексты переводить не надо я сама их переведу там правила антонимы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Жануарлар екыге болынеды:уй жануары,жабайы жануарлар.Уй жануарын асырап багуга болады.Ал жабайыларды быз кобынесе хайуанаттар багында,циркте коремыз.Жануарлардын кей быреулеры жыркыштар,жырткыш еместер болады.Мысалы кояннын озы жабайы болады.Бырак оны уйретып асырасак уй жануарына айналады.