Очень срочно! Помогите пожалуйста решить задание по украинскому языку 3 класс, авторы М.Д. Захарийчук, А.И. Мовчун, вправа 164, ст. 72. Заранее большое спаибо!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з братом йшли лісовою доріжкою. Милувалися співом веселих птахів. Аж ,раптом, побачили на березовій гільці білку, і дивлячись на неї, не помітили як опинились на вузьіій стежці. Яка привела нас до низького берега швидкої річки.