ОЧЕНЬ ЛЕГКО ! ПОМОГИТЕ До земляків , що пливуть на барці морем , Іван Вишенський у однойменній поемі Івана Франка сходить : а) по камінних сходах б) по сонячному промінні в) чіпляючись за павутину , яку сплів паук у отворі п...

ОЧЕНЬ ЛЕГКО ! ПОМОГИТЕ До земляків , що пливуть на барці морем , Іван Вишенський у однойменній поемі Івана Франка сходить : а) по камінних сходах б) по сонячному промінні в) чіпляючись за павутину , яку сплів паук у отворі печери г) по канатній драбині
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут а) или б) , ...........
Гость
должно быть - б) (мы недавно его проходили)