ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!Украинская литература Опис зовнішності та характеру Івана Підкови та цитати із твори Т.Г.Шевченко "Іван Підкова".Будь-ласка!!!^^

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван Підкова був одним із керівників визвольної боротьби українського народу проти турецько-татарських загарбників. І хоча ніяких відомостей про його участь в морських походах немає, Тарас Шевченко припустив, що він міг бути не тільки учасником, а й ініціатором такого походу.