Один фразеологізм навибір введіть до невеликого текстапж помогитеумоляююююю

Один фразеологізм навибір введіть до невеликого текста пж помогите умоляююююю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Крутити хвостом – вдаватися до нечесних вчинків. 2.Крутитися, як білка в колесі – бути постійно зайнятим. 3.Стріляний горобець – про людину, яка багато зазнала у житті. 4.Пекти раків – червоніти від сорому. 5. Знати  на зубок Знати   де раки зимують Знати    як облупленого Знати  як своїх п’ять пальців 6.Душі не чути – самовіддано любити. 7.Підсунути свиню – зробити неприємність. 8.Бігати як курка з яйцем – приділяти незаслужену увагу. 9.Укрутити хвоста – приборкати, домогтися послуху. 10.  Ходити іменником Ходити  в шорах Ходити  на поводку Ходити   по миру   11. Аби з рук – через пень  колоду. 12. Ламаний гріш – нікуди не годиться. 13. У рот води набрати – ні пари з уст 14. Поставити крапку – здати в архів. 15. Стояти    кліком в горлі Стояти      на смерть Стояти    горою Стояти    над душею   16.Пашіти вогнем – Пекти раків. 17.Показати очі – вистромляти носа. 18.Попасти на слизьке – Влипнути як муха в мед. 19.Приставати реп’яхом – наступати на горло. 20. На вітер кидати Камінчик в горло кидати Слів на вітер не кидати Тінь кидати кидати   21.Верати нісенітницю – говорити беззмістовно. 22.Ридма ридати – захлинатися від плачу. 23.Не покладати рук – працювати багато й старанно. 24.Наливатися кров’ю – червоніти від злості, напруження. 25.       Високо НЕСТИ голову. НЕСТИ ахінею. Ледве ноги НЕСТИ. НЕСТИ тяжкий хрест. 26.Дісталося на горіхи – мати від кого-небудь покарання. 27.Загрібати жар чужими руками – привласнювати наслідки чужої праці. 28.З легким серцем – без роздумів, без тривоги. 29.Замилювати очі – обдурювати кого-небудь. 30.Стріляний птах – битий вовк. 31.Прикусити язика – води в рот набрати. 32.Мокре місце залишилося – як корова язиком злизала. 33.Збитися з пуття – ступити на похилу стежку. 34.       проковтнути язика тримати язика за зубами язик     без кісток висолопити язика   35.Позбавляти когось упевненості в собі – вибити з сідла. 36.Марносподіватися повернути те, чого вже нема – Шукати вчорашнього дня. 37.Дозорієнтувати, заплутати кого-небудь – збити з пантелику. 38.Переводити розмову на щось інше – заговорювати зуби. 39.Уставляти клепку – напучувати. 40.Сісти на голову – знахабніти. 41.Чухати потилицю – задумуватися. 42.Уставляти палиці в колеса – заважати. 43. Без тижня день – недавно. 44. Вискочити на сухе – уникнути покарання. 45. Спуститися з небес на землю – сприймати дійсність за реальне. 46. У свою шкуру не потовпитися – бути дуже товстим. 47. Викладати карти – розповідати, нічого не приховуючи. 48. Відвести душу – довіритися. 49. Замазати рота – змусити замовкнути. 50. Кадити фіміам – вихваляти кого  – небудь. 51. бити лихом об землю – бути оптимістом. 52. Витрачати порох – докладати всіх зусиль для досягнення мети. 53. Дерти кирпу – триматися гордовито. 54. розуму не позичати – про розумну людину. 55. Продавати зуби – сміятися. 56. Витикати носа – з’являтися. 57. Два чоботи на одну ногу – бути схожим між собою світоглядом. 58. Немов з мармуру виструганий – величний. 59. Взяти голими руками – зробити нескладну справу. 60. Ускочити вище халяв – набратися неприємностей. 61. Ганяти вітер по світу – ледарювати. 62.Давати хропака – спати. 63. Вуха пухнуть – нестерпно 64. Брати за горлянку – вчепитися. 65. П’ята колона – зайва допомога. 66. Мастити п’яти салом – підлещуватися. 67. Вбивати в колодочки – підростати. 68. Заткнути за пояс – перевершити. 69. Вискочити на сухе – уникнути кари. 70. Зачепити за живе – дошкулити. 71. Вискалити зуби – сміятися. 72. Аж дим іде – інтенсивно. 73. Заливати за шкуру сала- дошкуляти комусь. 74. Копилити губу – пишатися. 75. Колоти очі – докоряти. 76. Викинути колінце – здійснити щось несподіване. 77. Яз за водою піти – зникнути безслідно. 78. Закрутити веремію – наробити крику. 79. Жувати жуйку – набридливо повторювати те саме. 80. Ламати слово – відмовлятися від сказаного. 81. Битий жак – досвідчений. 82. Важким духом дихати – гніватися.