Один із найбільших портів світу(перший за експортом зерна).У районі міста вздовж берега на десятки кілометрів тягнуться причали,доки,склади.Останнім часом в економіці велике значення має переробка нафти,яка видобувається в Мекс...

Один із найбільших портів світу(перший за експортом зерна).У районі міста вздовж берега на десятки кілометрів тягнуться причали,доки,склади.Останнім часом в економіці велике значення має переробка нафти,яка видобувається в Мексиканській затоці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это город-порт Новый Орлеан