Один кілограм печива "Ласунка" коштує 5,5 грн., що в 3,3 рази дешевше за 1 кг цукерок "Білочка". на скільки гривень 2,7 кг цукерок дорожчі за 3,5 кг печива
Один кілограм печива "Ласунка" коштує 5,5 грн., що в 3,3 рази дешевше за 1 кг цукерок "Білочка". на скільки гривень 2,7 кг цукерок дорожчі за 3,5 кг печива
Ответ(ы) на вопрос:
1)5.5*3.3=18.15грн-стоит 1кг конфет. 2)2.7*18.15=49.005грн-стоит 2.7кг конфет. 3)3.5*5.5=19.25грн-стоит 3.5кг печенья. 4)49.005-19.25=на 29.755грн-дороже.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы