Один учень стверджує,що потенціальна енергія книги,яка лежить на столі,дорівнює нулю,а інший–що книга володіє певною потенціальною енергією,не дорівнює нулю. Хто з них правий? Чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правы оба , потому что, относительно стола потенциальная энергия книги равна нулю, а вот относительно людей проходящих мимо стола на котором лежит книга не равна.