Одна швачка може пошити 24 костюми за 6днів,а друга за 8днів.за скільки днів швачки зможуть пошити 84костюми,якщо працюватимуть разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24:6=4 костюма щиє перша швачка за один день 24:8=3 костюма шиє друга швачка за один день 4+3=7 костюмів шиють разом за один день 84:7=12 днів =================================