Одна швачка шиє 60 фартухів за 4 дні, друга - за 5. за скільки днів вони пошиють 136 фартухів, якщо прцюватимуть разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перегляньте уважно всі цифри, які ви написали в умові задачі, особливо підозрілою є цифра 136, тому що остання дія є некоректною для 4класу. 1)60:4=15(фартухів)-пошиє за 1день перша швачка; 2) 60:5=12(фартухів)-пошиє за 1 день друга швачка; 3) 15+12=27(фартухів)-пошиють за 1 день разом дві швачки; 4) 136:27=5,037(днів)-потрібно двом швачкам,  Якщо виправите цифру, то я вам виправлю відповідь