Одна з основ трапеції на 6 см більша за другу а її середня лінія дорівнює 9. знайдіть основи трапеції

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) перша основа - х см друга - (х+6) см сума основ дорівнює 9*2=18 см (за властивістю середньої лінії трапеції) складаемо і розвязуємо рівняння: х+х+6=18 2х=12 х=6 2) х+6=6+6=12 Відповідь: основи дорівнюють 6 см і 12 см