Одна з рослин пшениці має червоне колосся ( домінантна ознака) і невилягаюче стебло( рецесивна), а інша- біле колосся( рецесивна ознака) і вилягаюче одним  із генів. Скільки відсотків гібридів з білим колоссям і невилягаючим ст...

Одна з рослин пшениці має червоне колосся ( домінантна ознака) і невилягаюче стебло( рецесивна), а інша- біле колосся( рецесивна ознака) і вилягаюче одним  із генів. Скільки відсотків гібридів з білим колоссям і невилягаючим стеблом буде одержано при схрещуванні цих рослин? Введіть позначення генів і розв'яжіть задачу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
красн. АА, Аа бел. аа пол. ВВ,Вв неп.вв если растения дигомозиготны, то Р:ААвв х ааВВ G: Ав; аВ F:АаВв(красн,пол) 0% если одно из растения дигомозиготно, а второе нет, то: Р: Аавв х ааВВ G: Ав, ав; аВ F: АаВв(красн, пол) ааВв(бел, пол) 0% если оба растения по одному признаку будут гетерозиготами, то Р: Аавв  х ааВв G: Ав, ав; аВ,ав F:АаВв(красн, пол) Аавв(красн, непол) ааВв(бел, пол) аавв(бел, непол) 25%