Oдна з відомих проблем математики в музиці пов’язана з ім’ям відомого математика – Піфагора. Він створив математичний парадокс, який через століття був вирішений Веркмейстером. Як по іншому називається математичний парадокс Пі...

Oдна з відомих проблем математики в музиці пов’язана з ім’ям відомого математика – Піфагора. Він створив математичний парадокс, який через століття був вирішений Веркмейстером. Як по іншому називається математичний парадокс Піфагора?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 математичний парадокс Піфагора -Піфагорова кома